Voolamistehnikas sein

Efektsein teismelise toas

Efektseinad on trendikad ja annavad toale omanäolise ilme. Voolamistehnikas efektseina on lihtne teha ja stiili puhul ei pea pelgama tumedate toonide kasutamist.

Isikupärane stiil ja trendikad toonid

Kasutasime teismelise toas seina värvimiseks ja sellele voolava värvi efekti lisamiseks kahte sinist tooni: N429 Denim ja S431 Delft. Soovitame valida toaomaniku lemmikvärvid. Väiksemates ruumides tuleks valida seina ülaosa jaoks heledam toon, et tulemus jääks kergem.

Toa seinad värviti täismati Harmony sisevärviga, mis on ohutu ja lõhnatu valik laste ning noorte magamistuppa.

Teismelise tuba

Kuidas voolamistehnikas efektseina teha?

Voolava värvi efekti on üllatavalt lihtne ise luua. Vajad vaid kitsa otsikuga plastpudelit, kuna sellest on lihtne värvi tilgutada.

Seina värvimine

1. Värvi kogu sein

Esmalt värvi kogu sein üle tumedama sinise (N429 Denim) tooniga toonitud Harmony värviga.

Teibi

2. Pane paika piirjooned

Tõmba pliiatsiga sirge joon vabalt valitud kõrgusele põrandast, soovitame kasutada loodi. Kleebi joone kohale lai maalriteip. Pildil oleva toa puhul on joon tõmmatud 2 m kõrgusele põrandast.

Värvi

3. Tee voolava värvi muster

Vala heledama sinise tooniga (S431 Delft) toonitud Harmony värv kitsa otsikuga puhastatud plastpudelisse ja lahjenda värvi veega ca 10%. Tilguta teibi kohal värviga plastpudelit, pigistades seda õrnalt. Jätka piki teipi üle kogu seina.

Värvi

4. Värvi seina ülemine osa

Eemalda teip ja värvi seina ülemine osa lahjendamata Harmony värviga, mis on toonitud samas toonis nagu voolav värv (S431 Delft). Kasuta pintslit värvitava pinna ülemineku juures ja värvirulli suuremal pinnal.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et