vintage tool

Vintage tool

Kirbukalt leitud vanaaegselt räämas ja lahtise vana värvikihiga toolile andis meister maheda sinise, samas tooli väärikat iga meenutava kulunud üldilme. Aktsendiks lisatud putukas koos lehepärjaga toob tuppa õrna sumiseva-põriseva suvetunde. Selline iseloomuga tool sobibki üksikuks, kuna lisaks funktsionaalsusele on ta ruumile unikaalseks kaunistuseks.

vintage tool
vintage tool
vintage tool priming
vintage chair putty
vintage chair priming
vintage tool
vintage tool

Tööjuhend

  1. Eemalda koorunud värv ning tee parandused Spakkeli puukitti spetsiaalkitiga. Lase kuivada. Lihvi ja eemalda lihvimistolm.
  2. Värvi kruntvärviga Otex, toon valge, üks kord. Lase kuivada.
  3. Värvi Unica Akva värviga, toon J367 Mosaic, kaks korda. Lase kuivada nii palju, et värv ei määri.
  4. Lihvi pealmine värvikiht maha nii, et sinise värvi alt hakkab kumama heledamat tooni. Kasuta lihvimiseks karukeelt ja peent lihvpaberit.
  5. Tooli isteplaat: Prindi tavalisele printeripaberile kujutis peegelpildis. Rebi kujutis välja, aseta välja rebitud kujutis kilele pilt ülespoole. Kanna kujutisele Kiva lakki ja aseta kujutis ülekantavale pinnale. Kile jääb kõige peale. Suru võimalikud õhumullid välja, eemalda kile. Kui lakk on kuivanud (2-3 tunni möödudes), niisuta paber ja pese paber pinnalt ettevaatlikult maha.
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et