Rõdu muutumine – loo linna oaas

Idülliline taimekastidega rõdu

Inspireeriv töökoht, lõdvestav puhkekoht tassi kohvi nautimiseks ja õitsev aed – isegi väike rõdu võib olla kõike seda. On aeg seada rõdu kevadrüüsse!

Miks mitte laiendada elutuba õue? Rõdul saad nautida selget taevast ja värsket õhku, kuid mugavalt oma kodus. Kutsu sõber kohvile, et mõnuleda salajases pelgupaigas sooja päikese käes. Kui kohvipaus venib pikemaks õhtusöögiks, siis oledki valmis päikeseloojangut imetlema.

Rõdu kui oaas linnas

Kujunda oma unistuste rõdu

Värskenda oma rõdu, kattes vana rõdumööbli uue värske värvikihiga. Leia värviideid lilledest. Kaalu julgemaid toone ka ülejäänud sisustusele ja ära karda neid kasutada – tee julgeid samme!

Terrassitoolide värske kollase värvipinna mõte pärineb päevalilledelt. Selle toon on S302 Grapefruit.

Kogu muutuse viimistlemiseks lisa soojalt mõjuvaid tekstiile. Lihtne kaltsuvaip rõdul loob mõnusa meeleolu ja kutsub rõdul paljajalu käima. Pea meeles, et väikesed detailid loovad terviku.

Terrassitoolide toon on S302 Grapefruit
Kujunda oma unistuste rõdu

Kaunista taimedega

Rikkalik rohelus on luksus. Kaunista rõdu taimedega ja muuda see suurte õuetaimede abil salajaseks aiaks.

Võta maksimum oma linnaoaasist – säti sinna ka söödavaid taimi, mis on nii kaunistuseks kui ka toiduallikaks. Puidust taimekastid viimistleti mürgivaba Patio Verso puiduõliga.

Kaunista rõdu taimedega
Kujunda oma unistuste rõdu

Idee elluviimine

Taimekast

Värske ilmega taimekastid ei ole kallid ja neid on ka väga lihtne teha. Puitkaste töödeldi Tikkurila puiduõliga Patio Verso, mis ei sisalda kahjulikke aineid ja on ohutu valik söödavate taimede kasvatuskastidele. Töötlus näeb kena välja ja kaitseb puitu ka niiskuse, määrdumise ja lõhenemise eest. Õlitamiseks on mõnus kasutada pintslit või käsna. Veepõhine taimsete õlide baasil Patio Verso puiduõli on saadaval valmistoonidega – pruun, hall, must ja roheline. Tootega sobib ideaalselt töödelda ka kasvuhoone puidust detaile. Valikus ka 0,333L väikepakend.

 

Vaata taimekastide viimistlemise tööjuhendit

 

Vaata videost, kui lihtne on taimekaste õlitada:

Rõdutool

Toolide kollane värv särab koos päikesega. Toole värskendati Unica Akva Maali värviga, toon S302. Unica Akva Maali sobib välistingimustes olevate metallpindadele.

 

Vaata ka inspireerivaid ideid terrassi õlitamiseks

Õlita terrass tumedaks

Terrass suveõhtute nautimiseks

 

Küsi lisa tasuta Värviliini infotelefonilt 12011

Kui Sul tekib lisaküsimusi, siis võta ühendust meie Värviliiniga. Jagame tasuta näpunäited kõikideks värvimistöödeks ning anname asjatundlikke nõuandeid Vivacolori, Tikkurila ja Anza toodete kohta. Oma küsimuse saad meile saata ka e- kirjaga varviliin@ppg.com

Värviliin on avatud E-R kl 9-17.

ee_tikkurila_paintline_est2022_horizontal_turqoise.jpg

Õlita terrass tumedaks
Õlita terrass tumedaks
Terrass suveõhtute nautimiseks
Terrass suveõhtute nautimiseks
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et