Lihtne ja elegantne sinine elutoa või magamistoa seintele

Lihtne ja elegantne hallika varjundiga sinine on ideaalne valik söögituppa, aga sobib hästi ka magamistoa seintele.

Klassikalised rahustavad sinised

Kutsu sõbrad õhtusöögile, süüta küünlad ja pane tööle plaadimängija stiilse muusikaga. Pingevaba, klassikaline ja hubane atmosfäär.

Sinine värvitoon on hea valik magamistoa seintele, kuid võib luua rahustava stiilse hõngu ka elutoas. V431 Sandman on tugev ja samas rahustav sinine toon.

Lõdvestavad taktid

Elutoa sinise seina värvitoon on V431 Sandman.

Seina värvitoon Sandman V431.

Sinine toon magamistoas või garderoobis

Sinine V431 Sandman sobib kenasti ka magamistoa või garderoobi seintele. Jõuline ja samas rahulik ning rahustav.

Siseruumidesse värvitooni valimisel tasub meeles pidada, et mida suurem on seinapind, seda tugevamad tunduvad värvitoonid. Üllatuste vältimiseks testi värvitooni samas ruumis, kus värvima hakkad.

Sinine klassikalise või eklektilise stiili jaoks

Sinine värvitoon sobib paljude stiilidega - olgu su kodu klassikaline või eklektiline.

Selles söögitoas on põhielemendid väga selged. Esiplaanil oleva hallikassinise seina toon on G490 Prince, mis sobitub hästi kaunite burgundiapunaste söögitoolidega - klassikaline kooslus oma parimal kujul. Laudlina värvitoon ja aksessuaarid muudavad stiili lõbusaks ja eksperimentaalseks. Taustal oleva helekollase seina toon on F300 Camelia.

Sinised toonid võivad ka vanale mööblile uue elu anda. Pildil olev retrostiilis tool on värvitud mati Helmi 10 mööblivärviga siniseks, toon H353 Forget me not. Täienda seda aktsentvärviga, värvides käepidemed näiteks lillaks, toon M339 Tango. Taustal olev sein on värvitud sama tooniga H353 Forget me not.

 

 

 

Piiranguteta sinised

Sein on värvitud hallikassinise G490 Prince tooniga ja helekollane sein taustal on F300 Camelia.

Mööbel on värvitud toonidega H353 Forget me not ja M339 Tango. Taustal olev sein on värvitud samuti tooniga H353 Forget me not.

colour master app

Testi sinist oma kodu seintel

Ärata parimad sinised toonid ellu Tikkurila Colour Master mobiiliäpiga. Katseta värvitoonide sobivust oma kodu seintel enne värvima asumist.

Laadi alla ja hakka katsetama.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et