Külmad ja rahustavad rohelised

Rohelised on mitmekülgsed toonid, mis sobivad kokku peaaegu kõigega ja töötavad erinevate stiilidega.

Jahedates toonides esik

Jahedates rohekates toonides esikusse astudes tekib kohe pingevaba rahustav atmosfäär. Väikesed kontrastid ja minimaalne sisekujundus rahustavad meeli. Katseta toone X442 Spa ja H441 Trade wind.


Seinad on värvitud täismati Harmony sisevärviga, mis annab pinnale viimistletud pehme välimuse ja seda on ka lihtne puhtana hoida.

Roheline esik

Külm sinakasroheline magamistuppa

Külm sinakasroheline sobib ideaalselt ka magamistuppa, kus peamine eesmärk on lõõgastumine ja taastumine. Selle värvitooniga seostub lapsepõlvest meenuv hällilaul, mis aitab uinuda.

Tagumine sein on värvitud Trade wind H441 tooniga ja eespool olev sein on värvitud kahvaturoheliseks, toon Angelica F452.

Kevad kodus aastaringselt

Helerohelised värvitoonid kõlavad nagu oleks kodus aastaringselt kevad. Mängi meloodilisi klaveripalasid või ava lihtsalt aken, kuula linnulaulu ja vaata loodust ning lase muusikal end lõdvestada. Esiseina värvitoon on Taffeta F383 ja tagumise seina värvitoon on Jade V449. Täiusliku kevadise meeleolu aitab luua rikkalik lilleseade.

Colour master app

Testi külmi ja rahustavaid rohelisi oma kodu seintel

Ärata parimad rohelised toonid ellu Tikkurila Colour Master mobiiliäpiga. Katseta värvitoonide sobivust oma kodu seintel enne värvima asumist.

Laadi alla ja hakka katsetama.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et