Tikkurila aasta värv 2019

Kujunda oma kodu 2019. aasta värvi ja kollektsiooni toonidega

2019. aasta värv on elav, virsikukarva, mahlakas Flamingo K319. Piiremurdev optimistlik atmosfäär, Miami kunagine glamuur, ja loomulikult sealsed ikooni staatuses roosad veelinnud - kõik see oli inspiratsiooniks tooni Flamingo K319 valikul.

Energiast ja rõõmust pakatav K319 Flamingo on Tikkurila aasta värv 2019!

Tikkurila aasta värv 2019
Tikkurila aasta värv 2019
Tikkurila aasta värv 2019
Tikkurila aasta värv 2019
Tikkurila aasta värv 2019

"Elav, virsikukarva ja mahlaka tooniga

K319 Flamingo sümboliseerib

positiivsust ja rõõmu."

Too rõõm oma ellu ning vali värvitoonid, mis loovad ehedaid emotsioone, selle asemel, et pöörduda tagasi vanade teada-tuntud toonide juurde.

Vali värvitoon, mis teeb Sind õnnelikuks, ja pane teised ahhetama. Sukeldu üleni kasutades ka aksessuaaridel sama tonaalsust, nii lood küllusliku ja kõikehõlmava tulemuse.

 

Aasta värvi 2019 kollektsioon on üles ehitatud kahel põhimõttel: sulandumine või vastandumine.

Värvikollektsioon sisaldab mitmeid julgeid ja veidi mahedamaid punaseid, kollaseid, rohelisi ja siniseid toone. Kasuta neid oma värvikombinatsioonides sama värvitooni erinevate tonaalsuste esile toomiseks või kombineeri loovalt vastandvärvitoonidega. Need energiast pakatavad toonid on perfektsed, et luua head atmosfääri ja tuua koju positiivset energiat.

Tutvu 2019. aasta värvikollektsiooniga siin

Irina Hanhisalo Tikkurila
Irina Hanhisalo, Tikkurila värviekspert

“Mulle meeldivad omapärased ja huvitavad kombinatsioonid. Selle aasta värvikollektsioon pakub arvukalt kombineerimisvõimalusi,"

-Irina Hanhisalo, Tikkurila värviekspert, žürii liige.

Aasta värv 2019
L396 Beeswax
Aasta värv 2019
Kollased: L396 Beeswax, S302 Grapefruit, F392 Cocoa Butter, L392 Ducat

Ühenda vastandid

Kõik teavad, et vastandid tõmbuvad. Kasuta julgelt 2019. aasta vastandvärve ja loo ruum, mis on üdini isikupärane. Laena mõtteid moelavadelt ja katseta seni, kuni jõuad oma isikliku perfektse sobivuseni.

 

Sulandu

Julge mõelda kaugemale kui lihtsalt valged seinad. 2019. aasta värvikollektsioon pakub valiku sügavaid sooje toone, mis loovad interjööris hubase ja intiimse atmosfääri, mis on kõike muud kui standardne.

 

Kasuta samu värvitoone ka mujal pindadel

Ära piirdu vaid seinte värvimisega. Uus värv annab köögikappidele täiesti uue ilme. Pea meeles, et pinnad tuleb enne värvimist põhjalikult puhastada. Puhtad kuivad pinnad lihvi õrnalt ja värvi kruntvärviga. Seejärel kata kahe kihi mööblivärviga.

 

Mängi vormiga

Kes ütles, et pead valima vaid ühe tooni? Vali üks sein ja muuda see pilgumagnetiks. Kasuta silmatorkavaid mustreid, kujundeid ja värvitoone.

 

Sobita kokku

Eksperimenteeri toonidega, mida Sa harilikult kokku ei paneks, ja loo isikupärane ning põnev ruum. Kombineeri külmi ja sooje värvitoone - need võivad koos üllatavalt head välja näha.

 

Laadi alla ja vaata aasta värvi 2019 brošüüri

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et