Betoonhall sein elutoas

Betoonhall sein elutoas

Blogija Iina värvis elutoa seina trendikaks betoonhalliks.
Lõpptulemus jäi kaunis

Iina värvis elutoas ühe seina täismati Harmony sisevärviga trendikaks betoonhalliks (toon X487 Plaster). Hall sein toob ruumi sügavust ja täismatt värv andis suurejoonelise tulemuse. 

"Värvisime elutoa seina kaks korda täismati Harmony värviga ja lõpptulemus sai nii ilus! Tahtsime täismatti ja tagasihoidlikku värvi, sest sein on teleka taga ja me ei tahtnud, et saadet vaadates taust häirima hakkaks," kiidab blogija Iina.

Betoonhall sein elutoas

Elutuba enne ja pärast muudatust

ELUTUBA ENNE
ELUTUBA ENNE
ELUTUBA PÄRAST
ELUTUBA PÄRAST

Idee teostus. Seina värvimine

Ühe seina värvid ära paari tunniga.

pese sein enne värvimist
1. PUHASTA

Kõigepealt puhasta seina pinnad. Kui sein on väga määrdunud, pese see Maalipesu vahendiga vastavalt pakendil toodud juhistele ja lase kuivada.

Kaitse põrandad
2. KATA PINNAD JA KRUNDI

Enne värvimist kata põrand sobiva papiga. Liistud ja pistikupesad teibi maalriteibiga. Kui soovid ka seinapinda veidike tasandada või seina praegune värv on tumedam, siis soovitame pinda enne kruntida Luja Yleispohjamaali kruntvärviga. Kruntvärvi võiks lasta toonida sama tooni nagu seinavärv.

värvi seinad värvirulliga
3. VÄRVI

Sega täismatt Harmony värv korralikult läbi ja värvi 1-2 korda. Harmony on ülevärvitav 1-2 tunni pärast.

But I'm a Human not a Sandwich blogija Iina

Projekti autorist

Blogija Iina on kahe tütre ema Helsingist. Ta kirjutab oma blogis laste kasvatamisest, kodu sisustamisest, söögist ja muudest elulistest teemadest.Loe Iina blogist projekti elluviimise kohta

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et