Sein on värvitud helesiniseks tooniga Cumulus Y354

Kujunda oma kodu Color Now 2021 värvitoonidega

Color Now 2021 kollektsiooni kuulub kümme harmoonilist värvitooni. Selle kollektsiooni staar on aasta värv 2021 - helesinine Cumulus Y354. Kas sooviksid neid värve ka oma kodus kasutada? Loe meie soovitusi.

Koostame iga-aastase Color Now kollektsiooni jaoks spetsiaalse värvipaleti - käesoleval aastal peegeldab see palett valitud värvitoonide kaudu looduse ilu. Kollektsioon ammutab inspiratsiooni taevast ja merest ning see sisaldab maalähedasi toone, mis muudavad Sinu kodu soojaks ja mänguliseks.

Kollektsioonis on ülekaalus värsked, kerged ja õhulised toonid - kombineeri pastelseid toone puitpindade ja soojade beežidega, looduslähedust saab luua rohelise, beeži ning sinise kombinatsiooniga.

Kas tunned juba inspiratsiooni? Näitame Sulle, kuidas ideid ellu viia.

Sein on värvitud helesiniseks ja laud on värvitud roheliste toonidega
Color Now 2021 värvikollektsiooni iseloomustab rahulikkus.

Ole värvidega loov

Color Now 2021 värvikollektsioonis on kümme erinevat tooni, mis toimivad suurepäraselt nii iseseisvatena kui ka erinevates kombinatsioonides.

Tikkurila Color Now 2021 värvitoonid
Kõik Color Now 2021 toonid koos
  • Y354 Cumulus: täiuslik helesinine

  • S329 Freesia: summutatud alatooniga heleroosa

  • L429 Indigo: sügav ja rahustav sinine

  • G481 Mirage: helehall, mis muudab tooni vastavalt valgusele

  • X381 Aloe: rahustav ja trendikas heleroheline

  • K480 Tamarix: soe ja maalähedane beež

  • M425 Beetroot: sügav ja rikkalik burgundiapunane

  • N378 Ficus: looduslähedane tumeroheline

  • S311 Heat: põlenud oranž

  • H405 Doll: õrn neutraalne roosakasbeež 

Meie lemmikkombinatsioonid magamistubadesse ja teistesse eluruumidesse on järgmised:
helesinise (Y354 Cumulus), oranži (S311 Heat) ja õrna roosakasbeeži (H405 Doll) kombinatsioon ning tumerohelise (N378 Ficus) ja helesinise (Y354 Cumulus) kombinatsioon.

Kui otsid täiuslikku beeži või helehalli ega soovi oma ruumi lisada erksamaid värve, soovitame kogu ruumi värvida beežiks (K480 Tamarix) või helehalliks (G481 Mirage).

Magamistuba siniseks värvitud seinaga ja erinevad oranžikad toonid voodipeatsis

Kui oled seiklushimuline ja mänguline, siis värvi seinte alumine pool oranžiks (S311 Heat) ja ülemine pool helesiniseks (Y354 Cumulus) - nii näeb seina alumine pool välja nagu voodipeats; pealegi loovad need kaks värvi koos huvitava koosluse.

Õrn roosakasbeež (H405 Doll) toon täiendab kõiki kollektsiooni värvitoone - selle tooniga saad oma magamistoa üldist ilmet mahendada, kasutades seda mööbli värvimisel: näiteks öökapp näeks selle tooniga värvituna väga armas välja.

blue colour wall and dark green colour cabinet and flower stand

Pehmendatud lõpptulemuse saamiseks värvi seinad helesiniseks (Y354 Cumulus), öökapid tumeroheliseks (N378 Ficus) ja lisa beežikaid tekstiile - see loob ruumile rahuliku ja avara põhjamaise tunde. Ja ära unusta taimi lisada!

Värvi mööblit

Mõnikord toimivad kõige ootamatumad värvikombinatsioonid kõige paremini ja seetõttu jätkame erinevate värvikombinatsioonidega katsetamist. Selle asemel, et seintel ja mööblil kasutada sarnaseid värvitoone, võib erinevate toonide kombineerimine olla julge samm loomaks kodus täiesti uus stiil.

Selles ruumis, kus sein on värvitud helesiniseks Tikkurila aasta värviga Cumulus Y354, on uks värvitud heleroheliseks (X381 Aloe), toolid roosakasbeežiks (H405 Doll) ja kapp sooja beeži tooniga (K480 Tamarix) - kõik need värvid sobivad suurepäraselt helesinise tooniga kokku.

Beežikas kapp ja sinine sein
Heleroosakas beež tool ja sinine sein
Heleroheline uks ja tumeroheline tool
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et