Puitfassaadi viimistlemine puidulasuuriga

Puitfassaadi viimistlemine puidulasuuriga

Korralikult töödeldud puitpind püsib ja säilitab oma väärtuse pikka aega. Puitfassaad tuleks värvida või lasuurvärvida võimalikult kiiresti pärast paigaldamist, sest uue kahjustamata pinnaga nakkub värv kõige paremini ja kaitseb puitu ilmastiku eest.

Enne lasuurvärvimist on alati soovitatav teha proovitöö. Puidu tüüp ja puidu seisund mõjutavad lõplikku värvitooni ning tulemust. Enne lasuurima hakkamist ja ka töö ajal tuleb lasuur kindlasti korralikult läbi segada. Vastasel korral võib tulemus jääda laiguline.

NB! Väldi värvimist kuuma ilmaga ja otsese päikese käes. Töödeldav pind peab olema kuiv ja puhas, õhutemperatuur +5 °C kuni +28 °C, suhteline õhuniiskus 80%.

Enne töö alustamist kata kinni ümbritsevad taimed ja põõsad, et kaitsta neid puidulasuuri pritsmete eest.

Maja värvitooni valimisel on oluline tervik, seetõttu soovitame pöörata tähelepanu sellele, kuidas see sobib ümbritsevate hoonete ja keskkonnaga. Kasuta maja värvitooni valimisel tasuta Tikkurila Colour Master mobiiliäppi

Tutvu Tikkurila värviekspertide poolt koostatud tööjuhenditega ja kui jääd hätta, siis helista meie Värviliini tasuta numbril 12011 või saada e-kiri aadressile varviliin@ppg.com.

ee_tikkurila_paintline_est2022_horizontal_turqoise.jpg

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et