Valtti Primer

Õlibaasil värvitu puiduimmutusaine, mis sobib puitpindadele välistingimustes.

Avainlippu
  • Tekitab vetthülgava pinna
  • Imendub kergesti puitu
  • Hea vastupidavus koos Tikkurila puidulasuuri või värviga
  • 805
  • 4 m²/l
  • 10 m²/l
  • 24 h
  • 0.5 h
Kirjeldus

Õlibaasil värvitu puiduimmutusaine, mis sobib puitpindadele välistingimustes.


Toote omadused

Sobib puitesemete ja puitehitiste kaitsmiseks ja kruntimiseks enne pinnatöötlust. Imendub kergesti puitu. Moodustab vetthülgava pinna, mis kaitseb puitu ilmastikust tingitud niiskuse eest ning vähendab puidu ja värvikihtide pragunemise ohtu. Värvitu puiduimmutusaine ei kaitse puitpinda päikesekiirguse eest, mistõttu tuleb pinnatöötlemine teha võimalikult aegsasti. Hea vastupidavus koos Tikkurila puidulasuuri või värviga.


Kasutuskohad

Palkpinnad, saetud ja hööveldatud puitpinnad ning varem immutatud puitpindadele enne pinnatöötlust (v.a. puiduõliga ja punamuldvärvidega värvitavad pinnad).


Katvus

Saetud pinnale 4-5 m²/l. Hööveldatud ja palkpinnal 8-10 m²/l.


Vedeldi

Lahustipõhine


Töövahendid

pihustamine, uputus, pintsel


Säilitamine

Tihedalt suletud pakendis, kaitstes niiskuse, kuumuse ja otsese päikesevalguse eest. Talub säilitamist madalatel temperatuuridel. Kui toodet enne kasutamist hoitakse temperatuuril alla 0 °C, peab hoidma värvi 24 tundi temperatuuril (+20±2)°C ja segada ettevaatlikult. Kõlblikusaeg - 60 kuud alates valmistamiskuupäevast avamata originaalpakendis.


Tekitab vetthülgava pinna

Valtti Primer puiduimmutusaine tekitab puidule vetthülgava pinna, mis kaitseb ilmastikust tingitud niiskuse eest. Aeglustab niiskuse imendumist ja takistab hallituse levikut.

Product usp1consumer_img
Valtti Primer

Imendub kergesti puitu

Puiduimmutusaine imendub kergesti sügavale puidu pinda, mis tagab hea kaitse ilmastikust tingitud niiskuse eest ning vähendab puidu ja värvikihtide pragunemise ohtu.

Product usp2consumer_img
Valtti Primer

Hea vastupidavus koos Tikkurila puidulasuuri või värviga

Valtti Primer loob esimese kaitsva kihi puitpinnale. Värvitu puiduimmutusaine ei kaitse puitpinda päikesekiirguse eest, mistõttu tuleb pinnatöötlemine teha võimalikult aegsasti. Kasuta koos Tikkurila puidulasuuri või värviga, et tagada hea vastupidavus.

Product usp3consumer_img
Valtti Primer
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et