Mööbi värvimine

Puitmööbli värvimise, lakkimise, õlitamise ja vahatamise tööjuhendid

Kaunis mööbel täiendab iga kodu interjööri. Paljud meist ostavad hea meelega uut mööblit, kuid kindlasti leidub ka neid, kes soovivad anda vanale mööblile uue ​​elu, väärtustades vana kappi, lauda või tooli, mis püsivad äärmiselt vastupidavad ja kvaliteetsed ka paljude aastate pärast. Vana mööblile uue elu andmiseks on oluline hoolikalt läbi mõelda, missugust tulemust soovid saavutada.

Loe täpsemaid tootesoovitusi siit

Köögikappide värvimise juhised leiad siit

 

Kasulikke näpunäiteid mööbli värvimisel

  • Parema nakke saavutamiseks eemalda mööblilt sõrmejäljed, rasv, mustus, hallitus, rooste. Kraabi maha lahtine värv või lakk.
  • Et saavutada veatu tulemus, lihvi aluspind enne värvimist ühtlaselt siledaks ja eemalda lihvimistolm.
  • Pintsel on parim mööbli jalgadele, servadele, õnarustele ja raskesti ligipääsetavatele aladele. Võta kasutusse värvirull, värvides suuremaid pindu, nagu kapiuksed, sahtli esiküljed jne.
  • Enamik värvi pinnal püsimise probleemidest on välditavad, kui lubame pinnal enne kasutamist piisavalt kuivada. Vähemalt 3 ööpäeva, aga võimalusel rohkem.

NB! Ära värvi mööblit seinavärviga kuigi pealtnäha tundub toode samasugune. Mööblivärvil on tunduvalt parem kulumis- ja pesemiskindlus.

Tutvu Tikkurila värviekspertide poolt koostatud tööjuhenditega ja kui jääd hätta, siis helista meie Värviliini tasuta numbril 12011 või saada e-kiri aadressile varviliin@ppg.com.

ee_tikkurila_paintline_est2022_horizontal_turqoise.jpg

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et