Mänguväljaku puitelemendid

Mänguväljaku puitelementide tööstuslik töötlemine

Erksate värvidega mänguväljakud julgustavad lapsi mängima ja lõbutsema, need peavad olema turvalised, kaunid välja nägema ja kestma pikaajaliselt. Tikkurila pinnakattelahendused mänguväljaku puitelementidele  pikendavad töödeldud pindade eluiga ning tagavad pikaajalise ja usaldusväärse kaitse. Meie pinnakattelahendused on välja töötatud 150-aastaste teadmiste ja kogemuste põhjal ning neid kõiki toetab meie asjatundlik müügijärgne tugi.

Pikaajaline värviline kaitse puidule

Tikkurila pinnakattelahendused puidust mänguväljakuelementidele on intensiivsetes erksates värvides, millel on hea värvipüsivus ja läikekindlus. Tooted pakuvad ka suurepärast vastupidavust kulumisele ja head mehaanilist vastupidavust liivale. Karmis põhjamaises kliimas testitud pinnakatted on kauakestvad ja vastupidavad olenemata ilmastikust ning annavad usaldusväärse kaitse niiskuse ja äärmuslike temperatuuride eest.

Meie tooteid testitakse täielikult QUV testide ja muude ilmastikutingimuste testimise meetoditega, et tagada nende toimimine nii, nagu lubatud, samuti testitakse neid meie enda rajatistes vastavalt EN 927 ja Venemaa GOST standarditele.

Mänguväljaku puitelemendid
Mänguväljaku puitelemendid

Ohutud lahendused sisetingimustes kasutatavatele mänguväljakutele

Kui Teie puidust mänguväljakuelemente kasutatakse ainult sisetingimustes, tuleks arvestada täiendavate teguritega. Pakume M1 klassifikatsiooniga katteid Akvi Primer MP, Akvi Top DS 25 ja Akvilac FD 25, mis vastavad kõrgetele nõuetele lubatud heitmete ja lõhnade, sealhulgas lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ), formaldehüüdi ja ammoniaagi osas. Valik meie tooteid vastab ka mänguasjade ohutuse direktiivi 2009/48/EÜ ja EN 71-3: 2013 + A3: 2018 nõuetele "Mänguasjade ohutus – Osa 3".

Jätkusuutlikud pinnakattelahendused, mis loovad heaolu

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Peaaegu kõik meie välistingimustes kasutatavad tooted on veepõhised, muutes need säästlikumaks valikuks, kuna need eraldavad lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜ) vähe või üldse mitte ning eraldavad õhku vähem heitmeid või lõhnu. Kõik Tikkurila tooted vastavad uusimatele keskkonnastandarditele.

Kas soovite meie lahendustest rohkem teada saada? Tikkurila eksperdid aitavad teil leida sobivaima toote või lahenduse. Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

Palun vaadake kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et