Puitvoodrid

Tööstuslikud puitvooderdiste pinnakatted

Meie puitvooderdiste pinnakattelahendused annavad pindadele parima võimaliku kaitse ja aitavad hoida nende kasutusaja võimalikult pikana. Lahendused on välja töötatud Tikkurila rohkem kui 150 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Puitvoodri tootjad

Pikaajaline puitelementide kaitse

Tikkurila kattelahendused vooderdistele tagavad suurepärase ilmastikukindluse, kaitstes neid niiskuse, päikesevalguse ja mustuse eest. Meie lahendused on nõudlikes keskkondades testitud vastupidavuse ja töökindlusega, mis hoiab pindade hooldustsükli võimalikult pikana. Tooted kuivavad kiiresti, neil on suurepärased virnastamisomadused ja neid on lihtne peale kanda.

Tikkurila välispuitpindadele mõeldud värve on testitud karmides põhjamaise kliima tingimustes, ka meie värvimissüsteemid on  läbinud põhjaliku testimise välistingimustes.

Meie laia värvivalikuga toonimissüsteem on kasutusel ka vooderdistele mõeldud toodete puhul, mis tähendab, et saate endale sobivaima tooni valida tuhandete võimalike värvitoonide hulgast.

Vooderdiste pinnakattelahendused, mis edendavad heaolu

 

Meid ajendab sihikindel innovatsioon, mille eesmärgiks on inimeste ja planeedi heaolu toetavate lahenduste väljatöötamine.

 

Pea kõik meie välistingimustes kasutamiseks mõeldud tooted on veepõhised, olles ühtlasi jätkusuutlikum valik. Meie tootevalikus on esindatud Pinja Protecti tootesari, millel on Põhjamaade Luige keskkonnamärgis, samuti Ultra Pro seeria, mida saab kasutada Põhjamaade Luige keskkonnamärgisega hoonetes.

 

Tikkurila vooderdistele mõeldud pinnakattelahendused on vastavuses uusimate keskkonnastandarditega.

Puitvoodrid
Puitvooder

Täiuslikult sobivad pinnakattelahendused, mida saate usaldada

 

Süveneme teie soovidesse, et mõista teie rajatiste kogu elutsüklit ja leida võimalusi suurendada efektiivsust, vähendades kulusid, kiirendades projektide elluviimist ja hallates hoolikalt tarneahelat. Meie tehniliste toe eksperdid on valmis teid ärieesmärkide saavutamisel igati toetama.

Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

Palun vaadake kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Otsi rohkem süsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et