Fontefloor EP Primer

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdkruntvärv.

M1_en CE

Fontefloor EP Primer

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdkruntvärv.

Lõpptulemus

  • Poolläikiv

Kirjeldus

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdkruntvärv.


Toote omadused

• Tihendab betoonpinda ning parandab pinna nakkuvust enne Temafloor-sarja pinnakatete ning Fontefloor värvidega katmist. • Sobib niiskete betoonpindade (suhteline niiskussisaldus betoonis üle 97%) kruntimiseks enne Fontefloor EP 100 epoksüüdvärviga töötlemist. • Hea veeauru läbilaskvus. • Sobib ka betoonpinnas olevate aukude ja lõhede paikamiseks. • M1-klassifikatsiooni annab Soome Ehitusteabefond RTS (Finnish Building Information Foundation) madalate heitkogustega ehitusmaterjalidele.


Kasutuskohad

• Kasutatakse töötlemata betoonpõrandate kruntimiseks ja tolmu sidumiseks.


Vedeldi

Veepõhine


Värvimistingimused

Värvimise ja kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja värvi temperatuur langeda alla +15 ºC ja õhu suhteline niiskus alla 80%. NB! Epoksüüdpinnakatetel on kalduvus välistingimustes kriidistuda ning muutuda võib ka värvitoon. Soovituslik on kasutada polüuretaankihti, kui on kõrged esteetilised nõudmised värvi välimusele.


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: Eemalda betoonpinnalt tsemendiliimi kiht haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Puhastusmeetod vali konkreetsele põrandale sobivaim. Puhastuse järel eemalda tolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövitamine teha soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Loputa töödeldud põrand rohke veega ja seejärel kuivata. Vana betoonpind: Eemalda rasv, õli, kemikaalid jms mustus Maalipesu puhastusvahendiga. Eemalda vana lahtine värvikiht lihvides. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod näiteks nurklihvijaga. Eemalda tolm ja lahtised osakesed.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vesi. Töövahendid tuleb pesta koheselt peale kasutamist, enne kui värv on kuivanud.


LOÜ

Lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) sisalduse piirväärtus 2004/42/EC (alaliik A/j) 140 g/l (2010). Maksimaalne LOÜ sisaldus kasutusvalmis Fontefloor EP Primer värvis on < 140 g/l.


Universaalne kruntvärv

Fontefloor EP Primer tihendab betoonpinda ning parandab pinna nakkuvust enne Temafloor-sarja pinnakatete ning Fontefloor värvidega katmist. Sobib ka betoonpinnas olevate aukude ja lõhede paikamiseks.

Product usp1prof_img
Primed concrete floor

Kiiresti kuivav lakk

Fontefloor EP Primer kuivab ülevärvimiseks 6 tunni jooksul. Kasutatakse ka niiske betooni kruntimiseks suhtelise õhuniiskusega üle 97% enne Fontefloor EP 100 epoksüüdvärvi.

Product usp2prof_img
Quick priming
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et