Tikkurila Koolituskeskus

Koolituskalender 2020

Koolitused 2020

Tikkurila Koolituskeskus pakub TASUTA koolitusi värvimüüjatele, maalritele, ehituskoolide õpilastele, sisearhitektidele, arhitektidele ja disaineritele - kõigile neile, kes igapäevatöös värvidega kokku puutuvad. Samuti teeme koolitusi eraisikutest värvimishuvilistele ehk neile, kes ise värvimistöödele käed külge panna tahavad. 
Meie koolitused hõlmavad värvimise kõiki valdkondi alates eeltöötlusest kuni sise- ja välisviimistlustehnikateni. Tutvustame ka Vivacolori, Tikkurila ja Anza toodete eeliseid ning kasutusvõimalusi. Teoreetiline loenguosa on põimitud näidisvärvimisega testlaboris, kus näitame praktiliselt ette, kuidas värvimistöid õigesti teostada. Koolitusi on nii eesti kui ka vene keeles.
Kui sul tekib lisaküsimusi, siis palun võta meiega ühendust e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com.

TOIMUNUD KOOLITUSED 2020

„Jõulukaunistuste värvimine“  

KOOLITUS TOIMUS 17.12.2020 - siit saad koolitust järelvaadata

Jõulukaunistuste värvimise koolitusel anname ideid ja mõtteid milliseid esemeid, detaile võid ise kodus värvida, et jõulurõõm oleks suur.

Nagu ka teistel meie koolitustel, anname praktilisi nõuandeid, milliseid tooteid erinevatel pindadel kasutada, et tulemus oleks ilus ja kauakestev.

Jõulukaunistused
Sauna viimistlemine

„Saunade ja vannitubade viimistlemine“ 

KOOLITUS TOIMUS 03.12.2020

Saunad, duširuumid, vannitoad, kütmata ruumid on kohad, kus on palju niiskust. Taoliste ruumide viimistlemise üheks eesmärgiks on vältida hilisemate niiskuskahjustuste, sh hallituse tekkimist. Kaitsta on vaja erinevaid pindasid - laed, seinad, põrandad, puit, krohv, looduskivi, ehitusplaadid jne.

Niiskete ruumide viimistlemisel on õigete toodete kasutamine eriti oluline, vähem tähtsad pole ka teostuse kõrge kvaliteet, mille aluseks on õige tööde tegemise järjekord. 

Kas teadsid, et saunade viimistlemiseks on palju võimalusi? Näiteks toonitavad vahad, õlid või hoopis sädelev saunakaitseaine.

Koolitusel anname rohkelt ideid, praktilisi näpunäiteid ning detailse ülevaate erinevatest toodetest ning näitame, kuidas käib tööde teostamine praktikas. 

Vintage ja skandinaavia värvimistehnikad“ 

KOOLITUS TOIMUS 17.11.2020

Kui sulle meeldib hubane, skandinaavialik interjöör ning vintage-hõnguline mööbel ja sisustusaksessuaarid, siis see koolitus on mõeldud sulle.

Koolitusel räägime värvide ja toonide valimisest ja kombineerimisest. Anname vanale ja unustatud mööblitükile - kummutile, toolile, uksele, peegliraamile uue imepärase välimuse.

Juttu tuleb ka ettevalmistustöödest ja õigetest töövõtetest ning -vahenditest.

Vintage ja skandinaavia stiil
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et