Tikkurila Koolituskeskus

Koolituskalender 2021

Tutvu koolitustega ja registreeru

TASUTA värvikoolitused ÜLE EESTI! 

Tikkurila Koolituskeskuse koolitused on mõeldud kõikidele värvimishuvilistele, kellel on soov ise värvimine ette võtta või saada ideid värvimiseks.
Meie koolitused hõlmavad erinevate sise- ja välispindade viimistlemist, näiteks seinte efektvärvimine, mööbli tuunimine, terrasside õlitamine või saunade viimistlemine. Kasutame kvaliteetseid Vivacolori ja Tikkurila värve, lakke, õlisid ning Anza maalritarbeid. Teoreetiline loenguosa on põimitud näidisvärvimisega testlaboris, kus näitame praktiliselt ette, kuidas värvida. Koolitused on nii eesti kui ka vene keeles. 

Sügishooaja koolitused toimuvad üldjuhul teisipäeviti või neljapäeviti kell 17-18 koolituskeskuses kohapeal. Vajalik on eelnev registreerumine!

Kui Sul tekib lisaküsimusi, siis palun võta meiega ühendust e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com.

Kolituskeskus

2021. AASTAL TOIMUNUD KOOLITUSED

 

Koolilapse tuba

KOOLILAPSE TUBA

Veebinar toimus neljapäeval, 16. septembril kell 17.00-18.30

Koolilapse toa kujundamise teema puudutab kõik lapsi ja peresid, kelle lapsed käivad koolis. Kõige suurem muudatus puudutab neid peresid, kus laps alles alustab kooliskäimist. See tähendab, et senisele mängumaailmale on vaja lisaks luua ruum, kus saab ka rahulikult ja mugavalt õppida. Eraldi tähelepanu vajavad need lapsed, kes juba käivad koolis. Nemad võivad vajada värskendust oma tuppa, et kooliteed uue energiaga jätkata.

Oma kogemusi ja professionaalset nõuannet jagas psühholoogia taustaga disainer ja konsultant Kristel Aimee Laur. Praktilisi värvimisnippe tutvustas Tikkurila Koolituskeskus.

Kevadhooajal toimunud veebikoolitusi on võimalik järele vaadata. Vali altpoolt huvipakkuv teema ja vaata mugavalt endale sobival ajal. Koolitusi puudutavate küsimuste korral kirjuta meile koolituskeskus@tikkurila.com.

Toodete ja värvimisalaste küsimuste korral helista Värviliinile 12011 või kirjuta meile varviliin@tikkurila.com.

 

SEINTE EFEKTVÄRVIMINE >> Veebikoolituse järelvaatamine

Tikkurila tootevalikus on mitmeid põnevaid dekoratiivtooteid, millega saab efektselt ja unikaalselt seinu viimistleda. Näiteks metalselt helklev Taika pärlmuttervärv ja -lasuur või toonitav struktuurvärv Tunto Hieno. Koolitusel tutvustasime suurel hulgal erinevaid dekoratiivseid lahendusi ning näitasime ja rääkisime, kuidas neid teostada. 
Vaata koolitust järele ja saa inspiratsiooni ning võta ise dekoratiivvärvimine ette või lase efektne sein luua professionaalil.

 

MÖÖBLI TUUNIMINE >> Veebikoolituse järelvaatamine

Tuunida võib nii vana kui ka uut mööblit, et saada just selline tulemus, mis sobib Sinu koju. Mööblieseme võib lihtsalt üle värvida või lakkida, kuid koolitusel pakkusime lisaks ka põnevaid dekoratiivseid lahendusi nagu vanutamine (vintage) või šabloonide kasutamine. Lisaks rääkisime, kuidas ja millega viimistleda erinevaid pindu nagu kapid, toolid, lauad, radiaatorid, ahjud, aknalauad, uksed, liistud jm. Käsitlesime ka erinevaid materjale - puit, metall ja plastik.
Kui Sul ei õnnestunud koolitusel osaleda, siis saad seda nüüd järele vaadata. J
agasime rohkelt ideid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas ideest kauni lõpptulemuseni jõuda. 

 

SAUNADE JA VANNITUBADE VIIMISTLEMINE >> Veebikoolituse järelvaatamine

Saunad, duširuumid, vannitoad ja kütmata ruumid on kohad, kus on palju niiskust. Taoliste ruumide viimistlemise üheks eesmärgiks on vältida niiskuskahjustuste, sh hallituse tekkimist. Niiskete ruumide viimistlemisel on õigete toodete kasutamine eriti oluline.  Samas on saun ja vannituba lõõgastumiseks ideaalsed ning seetõttu on oluline, et need oleksid kujundatud hubaselt.
Kas teadsid, et saunade viimistlemiseks on olemas toonitavad vahad, õlid või hoopis sädelev saunakaitseaine? 
Koolitusel andsime ideid, kuidas põnevalt sauna viimistleda ja näitasime, milliseid tooteid kasutada seintel, lagedel, põrandal ja laval. Vaata koolitust järele.

 

KODU KIIRREMONT >> Veebikoolituse järelvaatamine

Kui Sul on vaja kodus teha pisiremonti ja kiiret värskendust korteris või majas, garaažis, keldris või panipaigas, siis see koolitus võiks Sulle abiks olla. Koolitusel andsime praktilisi näpunäiteid levinumate remonttööde osas nagu pragunenud nurkade, uste- või akende ümbruste, tüübliaukude, mõrade või täkete parandamine ning vee-, rooste- ja tahmakahjustuste eemaldamine. Soovitasime ka sobivaid eeltöötlusaineid, krunte, pahtleid, viimistlusvärve ja maalritarbeid.

 

TERRASSID JA AIAMÖÖBEL KORDA! >> Veebikoolituse järelvaatamine

Selleks, et terrass ja õuemööbel kestaksid võimalikult kaua, peaks neid regulaarselt hooldama. Kuigi terrassi õlitamine võib tunduda lihtsa tööna, siis on siingi väga oluline teada peamisi nõuandeid, et tulemus saaks ühtlane, kaunis ja kauakestev.  Koolitusel rääkisime pindade ettevalmistamisest enne õlitamist, sobivatest toodetest, efektiivsetest töövahenditest ja õigetest töövõtetest. Näitasime ka praktikas ette, kuidas õlitada. Vaata koolitust järele.

 

PUITFASSAADIDE VIIMISTLEMINE JA HOOLDUS >> Veebikoolituse järelvaatamine

Puitmaja viimistlemine on suur ettevõtmine, mille tulemust saab nautida aastaid juhul, kui kõik õigesti teha. Koolitusel rääkisime uute ja eelnevalt töödeldud puitfassaadide eeltöötlusest, viimistlemisest ja hooldusest, sobivatest ilmastikutingimustest, tööde järjekorrast, vastupidavatest toodetest ning töövahenditest. Näitasime ka praktikas ette.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et