Tikkurila Koolituskeskus

Koolituskalender 2021

Tutvu koolitustega ja registreeru

KEVADHOOAJAL TOIMUNUD KOOLITUSED

Kevadhooaja koolitused on lõppenud. Kõiki koolitusi, v.a "Trendid aiakujunduses", on võimalik järele vaadata.
Tikkurila Koolituskeskuse uus hooaeg algab sügisel. Suve lõpus avaldame koolitusplaani.
Kohtumiseni!

SEINTE EFEKTVÄRVIMINE. Koolitus toimus 11. veebruaril

Veebikoolituse järelvaatamine

Tikkurila tootevalikus on mitmeid põnevaid dekoratiivtooteid, millega saab efektselt ja unikaalselt seinu viimistleda. Näiteks metalselt helklev Taika pärlmuttervärv ja -lasuur või toonitav struktuurvärv Tunto Hieno. Koolitusel tutvustasime suurel hulgal erinevaid dekoratiivseid lahendusi ning näitasime ja rääkisime, kuidas neid teostada. 
Vaata koolitust järele ja saa inspiratsiooni ning võta ise dekoratiivvärvimine ette või lase efektne sein luua professionaalil.

MÖÖBLI TUUNIMINE. Koolitus toimus 25. veebruaril

Veebikoolituse järelvaatamine

Tuunida võib nii vana kui ka uut mööblit, et saada just selline tulemus, mis sobib Sinu koju. Mööblieseme võib lihtsalt üle värvida või lakkida, kuid koolitusel pakkusime lisaks ka põnevaid dekoratiivseid lahendusi nagu vanutamine (vintage) või šabloonide kasutamine. Lisaks rääkisime, kuidas ja millega viimistleda erinevaid pindu nagu kapid, toolid, lauad, radiaatorid, ahjud, aknalauad, uksed, liistud jm. Käsitlesime ka erinevaid materjale - puit, metall ja plastik.
Kui Sul ei õnnestunud koolitusel osaleda, siis saad seda nüüd järele vaadata. J
agasime rohkelt ideid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas ideest kauni lõpptulemuseni jõuda. 

KODU KIIRREMONT 123! Koolitus toimus 11. märtsil

Veebikoolituse järelvaatamine

Kui Sul on vaja kodus teha pisiremonti ja kiiret värskendust korteris või majas, garaažis, keldris või panipaigas, siis see koolitus võiks Sulle abiks olla. Koolitusel andsime praktilisi näpunäiteid levinumate remonttööde osas nagu pragunenud nurkade, uste- või akende ümbruste, tüübliaukude, mõrade või täkete parandamine ning vee-, rooste- ja tahmakahjustuste eemaldamine. Soovitasime ka sobivaid eeltöötlusaineid, krunte, pahtleid, viimistlusvärve ja maalritarbeid.

SAUNADE JA VANNITUBADE VIIMISTLEMINE. Koolitus toimus 25. märtsil

Veebikoolituse järelvaatamine

Saunad, duširuumid, vannitoad ja kütmata ruumid on kohad, kus on palju niiskust. Taoliste ruumide viimistlemise üheks eesmärgiks on vältida niiskuskahjustuste, sh hallituse tekkimist. Niiskete ruumide viimistlemisel on õigete toodete kasutamine eriti oluline.  Samas on saun ja vannituba lõõgastumiseks ideaalsed ning seetõttu on oluline, et need oleksid kujundatud hubaselt.
Kas teadsid, et saunade viimistlemiseks on olemas toonitavad vahad, õlid või hoopis sädelev saunakaitseaine? 
Koolitusel andsime ideid, kuidas põnevalt sauna viimistleda ja näitasime, milliseid tooteid kasutada seintel, lagedel, põrandal ja laval. Vaata koolitust järele.

TERRASSID JA AIAMÖÖBEL KORDA! Koolitus toimus 8. aprillil ja 12. mail

Veebikoolituse järelvaatamine

Selleks, et terrass ja õuemööbel kestaksid võimalikult kaua, peaks neid regulaarselt hooldama. Kuigi terrassi õlitamine võib tunduda lihtsa tööna, siis on siingi väga oluline teada peamisi nõuandeid, et tulemus saaks ühtlane, kaunis ja kauakestev.  Koolitusel rääkisime pindade ettevalmistamisest enne õlitamist, sobivatest toodetest, efektiivsetest töövahenditest ja õigetest töövõtetest. Näitasime ka praktikas ette, kuidas õlitada. Vaata koolitust järele.

PUITFASSAADIDE VIIMISTLEMINE JA HOOLDUS   Koolitus toimus 22. aprillil ja 20. mail

Veebikoolituse järelvaatamine

Puitmaja viimistlemine on suur ettevõtmine, mille tulemust saab nautida aastaid juhul, kui kõik õigesti teha. Koolitusel rääkisime uute ja eelnevalt töödeldud puitfassaadide eeltöötlusest, viimistlemisest ja hooldusest, sobivatest ilmastikutingimustest, tööde järjekorrast, vastupidavatest toodetest ning töövahenditest. Näitasime ka praktikas ette.

TRENDID AIAKUJUNDUSES  Koolitus toimus 6. mail

 

Aeda kujundades võime appi võtta professionaali või ka ise enda silmaringi laiendada antud teemal. Koolitusel ”Trendid aiakujunduses” räägib maastikuarhitekt Maarja Gustavson aiakujunduse trendidest. Loengu raames uurime, millised on praegu aiakujunduse juures olulisemad tulevikusuunad. Räägime tänapäevasest väliruumi kujunduse lähtekohtadest ning materjalide, värvide ja taimekoosluste eelistustest.
L
isaks anname ka infot, milliseid tooteid ja töövahendeid kasutada terrassi, õuemööbli, pergalo, tänavakivi jm viimistlemiseks.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et