Tikkurila Koolituskeskus

Koolituskalender 2021

Tutvu koolitustega ja registreeru

TASUTA värvikoolitused ÜLE EESTI! 

Tikkurila Koolituskeskuse koolitused on mõeldud kõikidele värvimishuvilistele, kellel on soov ise värvimine ette võtta või saada ideid värvimiseks.
Meie koolitused hõlmavad erinevate sise- ja välispindade viimistlemist, näiteks seinte efektvärvimine, mööbli tuunimine, terrasside õlitamine või saunade viimistlemine. Kasutame kvaliteetseid Vivacolori ja Tikkurila värve, lakke, õlisid ning Anza maalritarbeid. Teoreetiline loenguosa on põimitud näidisvärvimisega testlaboris, kus näitame praktiliselt ette, kuidas värvida. Koolitused on nii eesti kui ka vene keeles. 

Turvaliseks koolitamiseks palume teil Tikkurila Koolituskeskuse koolitusele tulles tõestada enda nakkusohutust. Koolitusele pääsevad vaid COVID-19 vastu vaktsineeritud ja/või läbipõdenud inimesed. 

Palun ära tule haigena koolitusele!

Kui Sul tekib lisaküsimusi, siis palun võta meiega ühendust e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com.

Koolituskeskus

SÜGISHOOAJAL TOIMUNUD KOOLITUSED

Toimunud veebikoolitusi on võimalik järele vaadata. Vali altpoolt huvipakkuv teema ja vaata mugavalt endale sobival ajal. Koolitusi puudutavate küsimuste korral kirjuta meile koolituskeskus@tikkurila.com.

Toodete ja värvimisalaste küsimuste korral helista Värviliinile 12011 või kirjuta meile varviliin@tikkurila.com.

JÕULUKAUNISTUSTE VÄRVIMISE VEEBIKOOLITUS

Vaata veebikoolitust järele siit

>>Vaata jõulukaunistuste värvimise ideid siit

🎅 Koolitusel tutvustasime ja õpetasime erinevaid värvimistehnikaid, millega luua stiilseid ja efektseid jõuluaksessuaare
🎅 Värvisime jõuluehteid, klaaspurke, pudeleid, karpe, kuuske jmt
🎅 Kasutasime erinevaid viimistlusvahendeid – lakke, värve, metalselt helkivaid efekttooteid, pimedas helendavat lakki
🎅 Dekoreeritud esemed saad kodukaunistamisel kasutusse võtta.

Jõulukaunistuste valmistamine
Koolilapse tuba

KOOLILAPSE TOA KUJUNDAMINE  Veebikoolitus toimus 16. septembril.

 

Vaata koolitust järele: disaineri nõuanded

Vaata koolitust järele: praktiline osa koolituskeskuses

 

Koolilapse toa kujundamise teema puudutab kõik lapsi ja peresid, kelle lapsed käivad koolis. Kõige suurem muudatus puudutab neid peresid, kus laps alles alustab kooliskäimist. See tähendab, et senisele mängumaailmale on vaja lisaks luua ruum, kus saab ka rahulikult ja mugavalt õppida. Eraldi tähelepanu vajavad need lapsed, kes juba käivad koolis. Nemad võivad vajada värskendust oma tuppa, et kooliteed uue energiaga jätkata. Oma kogemusi ja professionaalset nõuannet jagas psühholoogia taustaga disainer ja konsultant Kristel Aimee Laur. Praktilisi värvimisnippe tutvustas Tikkurila Koolituskeskus.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et