Tikkurila Koolituskeskus

Koolituskalender 2021

Tutvu koolitustega ja registreeru

Tasuta värvikoolitused ÜLE EESTI! 

Tikkurila Koolituskeskuse veebikoolitused on mõeldud kõikidele värvimishuvilistele, kellel on soov ise värvimine ette võtta või saada ideid värvimiseks.

Meie koolitused hõlmavad erinevate sise- ja välispindade viimistlemist, näiteks seinte efektvärvimine, mööbli tuunimine, terrasside õlitamine või saunade viimistlemine. Kasutame kvaliteetseid Vivacolori ja Tikkurila värve, lakke, õlisid ning Anza maalritarbeid. Teoreetiline loenguosa on põimitud näidisvärvimisega testlaboris, kus näitame praktiliselt ette, kuidas värvida. Koolitused on nii eesti kui ka vene keeles. Koolituse ajal on võimalik küsimusi esitada.

Koolitused toimuvad neljapäeviti kell 17-18 veebi vahendusel LIVE-ülekandena.

Vajalik on eelnev registreerumine, et saaksime Sulle veebikoolituse lingi meilile saata. Registreerumislink on iga koolituse kirjelduse juures eraldi. Kui soovid registreeruda kõikidele koolitustele, siis palun tee seda iga koolituse kohta eraldi.

Kui Sul tekib lisaküsimusi, siis palun võta meiega ühendust e-posti teel: koolituskeskus@tikkurila.com.

KOOLITUSKAVA 2021


11.02 kl 17.00-18.00 Seinte efektvärvimine

25.02 kl 17.00-18.00 Mööbli tuunimine

11.03 kl 17.00-18.00 Kodu kiirremont 123!   >>registreeru siin

25.03 kl 17.00-18.00 Saunade ja vannitubade viimistlemine   >>registreeru siin

08.04 kl 17.00-18.00 Terrassid ja aiamööbel korda!   >>registreeru siin

22.04 kl 17.00-18.00 Puitfassaadide viimistlemine ja hooldus   >>registreeru siin

06.05 kl 17.00-18.00 Trendid aiakujunduses   >>registreeru siin

 

KODU KIIRREMONT 123!

Neljapäeval, 11. märtsil kell 17.00-18.00
Veebikoolitus LIVE-ülekandena

Registreeru

Kui Sul on vaja kodus teha pisiremonti ja kiiret värskendust korteris või majas, garaažis, keldris või panipaigas, siis see koolitus võiks Sulle abiks olla.

Anname praktilisi näpunäiteid levinumate remonttööde osas nagu pragunenud nurkade, uste- või akende ümbruste, tüübliaukude, mõrade või täkete parandamine ning vee-, rooste- ja tahmakahjustuste eemaldamine. Soovitame sobivaid eeltöötlusaineid, krunte, pahtleid, viimistlusvärve ja maalritarbeid.

Näitame ka praktikas ette!

 

 

SAUNADE JA VANNITUBADE VIIMISTLEMINE

Neljapäeval, 25. märtsil kell 17.00-18.00
Veebikoolitus LIVE-ülekandena

Registreeru 

Saunad, duširuumid, vannitoad ja kütmata ruumid on kohad, kus on palju niiskust. Taoliste ruumide viimistlemise üheks eesmärgiks on vältida niiskuskahjustuste, sh hallituse tekkimist. Niiskete ruumide viimistlemisel on õigete toodete kasutamine eriti oluline.

Samas on saun ja vannituba lõõgastumiseks ideaalsed ning seetõttu on oluline, et need oleksid kujundatud hubaselt.

Kas teadsid, et saunade viimistlemiseks on olemas toonitavad vahad, õlid või hoopis sädelev saunakaitseaine? Anname ideid, kuidas põnevalt sauna viimistleda ja näitame, milliseid tooteid kasutada seintel, lagedel, põrandal ja laval.

TERRASSID JA AIAMÖÖBEL KORDA!

Neljapäeval, 8. aprillil kell 17.00-18.00
Veebikoolitus LIVE-ülekandena

Registreeru

Selleks, et terrass ja õuemööbel kestaksid võimalikult kaua, peaks neid regulaarselt hooldama. Kuigi terrassi õlitamine võib tunduda lihtsa tööna, siis on siingi väga oluline teada peamisi nõuandeid, et tulemus saaks ühtlane, kaunis ja kauakestev. 

Koolitusel räägime pindade ettevalmistamisest enne õlitamist, sobivatest toodetest, efektiivsetest töövahenditest ja õigetest töövõtetest. Näitame ka praktikas ette, kuidas õlitada.

PUITFASSAADIDE VIIMISTLEMINE JA HOOLDUS

Neljapäeval, 22. aprillil kell 17.00-18.00
Veebikoolitus LIVE-ülekandena

Registreeru

Puitmaja viimistlemine on suur ettevõtmine, mille tulemust saab nautida aastaid juhul, kui kõik õigesti teha. Koolitusel räägime uute ja eelnevalt töödeldud puitfassaadide eeltöötlusest, viimistlemisest ja hooldusest. Maja värvimisel või puidulasuuriga töötlemisel on oluline teada sobivaid ilmastikutingimusi, tööde järjekorda, vastupidavaid tooteid ja töövahendeid. Samuti tuleks teadlikult valida majale värvitoon, mis kestab kaua kaunis ega pleegi.

Näitame ka praktikas ette!

TRENDID AIAKUJUNDUSES 

Neljapäeval, 6. mail kell 17.00-18.00
Veebikoolitus LIVE-ülekandena
 

Registreeru

Aeda kujundades võime appi võtta professionaali või ka ise enda silmaringi laiendada antud teemal. Koolitusel ”Trendid aiakujunduses” räägib maastikuarhitekt aiakujunduse trendidest. Loengu raames uurime, millised on praegu aiakujunduse juures olulisemad tulevikusuunad. Räägime tänapäevasest väliruumi kujunduse lähtekohtadest ning materjalide, värvide ja taimekoosluste eelistustest.

Lisaks anname ka infot, milliseid tooteid ja töövahendeid kasutada terrassi, õuemööbli, pergalo, tänavakivi jm viimistlemiseks.

 

SEL HOOAJAL TOIMUNUD KOOLITUSED

Efektvärvimine

SEINTE EFEKTVÄRVIMINE

Koolitus toimus 11. veebruaril

Veebikoolituse järelvaatamine

Tikkurila tootevalikus on mitmeid põnevaid dekoratiivtooteid, millega saab efektselt ja unikaalselt seinu viimistleda. Näiteks metalselt helklev Taika pärlmuttervärv ja -lasuur või toonitav struktuurvärv Tunto Hieno.

Koolitusel tutvustasime suurel hulgal erinevaid dekoratiivseid lahendusi ning näitasime ja rääkisime, kuidas neid teostada.

Vaata koolitust järele ja saa inspiratsiooni ning võta ise dekoratiivvärvimine ette või lase efektne sein luua professionaalil.

 

MÖÖBLI TUUNIMINE

Koolitus toimus 25. veebruaril

Tuunida võib nii vana kui ka uut mööblit, et saada just selline tulemus, mis sobib Sinu koju. Mööblieseme võib lihtsalt üle värvida või lakkida, kuid koolitusel pakume lisaks ka põnevaid dekoratiivseid lahendusi nagu vanutamine (vintage) või šabloonide kasutamine. Räägime, kuidas ja millega viimistleda erinevaid pindu nagu kapid, toolid, lauad, radiaatorid, ahjud, aknalauad, uksed, liistud jm. Käsitleme ka erinevaid materjale - puit, metall ja plastik.

Jagame rohkelt ideid ja praktilisi näpunäiteid, kuidas ideest kauni lõpptulemuseni jõuda. Näitame ka praktikas ette!

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et