Secret in the kids' playroom

Saladus lastetoas

Maiju Saw blogija Maiju elavdas lastetoa seinu värske veekarva sinisega. Secret värvitoon lisas mängulise puudutuse sellesse heledalt skandinaaviapärasesse lastetuppa.
“Tulemus sai ilus ja imeliselt ühtlane.”

Maiju värvis lastetoa seinad üle täismati X438 Secreti tooni Harmony sisevärviga. Secret näeb sisevärvi puhul seinal välja täpselt samasugune nagu Tunneta Värvi värvikaardil.

Seinad värviti üle Harmony sisevärviga kaunilt ühtlase täismati viimistluse saamiseks.

"See toon sobib hästi kokku kappide halli ja minu meelest ideaalselt ka puiduvärvi detailidega! Pole kahtlust, et värvimine on kiireim viis millegi värskendamiseks! Ja see on nii lõbus tegevus :) Valisin mati Harmony, sest teadsin varasemast kogemusest, et see sobib hästi meie pisut ebaühtlastele seintele. Nüüdseks on peaaegu kõik meie seinad värvitud Harmonyga, kuna see annab neile nii armsa sametise välimuse ja värvitoon näib alati valgusest olenevalt pisut varieeruvat. Ent kui teil on põhjust arvata, et peate tulevikus seinu palju puhastama, siis soovitame Tikkurila siidjat Harmony värvi."

 Maiju Saw blogija Maiju

camera

Lastetuba enne ja pärast värskendamist

room
LASTETUBA ENNE
LASTENHUONE JÄLKEEN
LASTETUBA PÄRAST

1. PUHASTA


Pühi sein enne alustamist puhtaks. Kui sein on silmaga nähtavalt määrdunud, siis puhasta pind Tikkurila Maalipesu puhastusvahendiga pakendil antud juhiseid järgides. Lase puhastatud pinnal ära kuivada.

2. KAITSE

Kata põrand enne värvimist pritsmete eest kaitseks sobiva paberiga. Kata põrandaliistud ja pistikupesad maalriteibiga. Kui pidid seina pahteldama või kui selle senine värv on tume, siis kanna esmalt seinale Varma kruntvärvi kiht. Vali uuele viimistluskihile lähedast tooni Varma krunt.

3. VÄRVI

Sega Harmony sisevärv läbi ja värvi sein kahes kihis täismati viimistluse saamiseks. Harmony on ülevärvitav juba 1-2 tunni pärast, nii et saad seina värvitud vaid mõne tunniga.

MAIJU SAW on sisekujundusblogi, mille autor jagab kujundusideid, nõuandeid ise tegemiseks ja inspireerivaid fotosid oma kodust. Maiju tutvustab oma hurmavaid leide poodidest, oivalisi avastusi kirbuturgudelt ja suurepärast kodust loomingut. Blogis on ka palju retsepte ja mõtisklusi igapäevasest pereelust lastega.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et