Terrass

Muuda oma terrass paradiisiks!

Vaata üle oma õuemööbli ja terrassi seisukord ning värskenda neid vajadusel.

Kauni ilma nautimiseks ei ole vaja kodust kaugele minna – ülimõnus on istuda hubasel terrassil või rõdul, rüübata kohvi, lugeda raamatut või ajalehte ning nautida kaunist päeva. Kõlab nagu paradiis, kas pole? Selleks, et seda täiel rinnal nautida, tuleks oma aiamööbel ja terrass üle vaadata ja vajadusel neid aeg-ajalt värskendada.

Terrassi puitmaterjal kestab kaua ning näeb kaunis välja, kui seda hooldada terrassiõliga olenevalt seisukorrast igal aastal või mõne aasta järel. Lõunapoolsemad terrassid vajavad tihedamini hooldust, sest päike pleegitab õli kiiremini maha.

Terrass
Kaunis ja hooldatud terrass kutsub seal aega veetma.
Terrass ja pergola
Sisusta terrass või pergola lopsakate taimede ja hubaste sisusutuselementidega

Tikkurila terrassi- ja mööbliõlisid on saadaval vee- ja lahustipõhiseid, nii valmistoonituna (pruun, must ja hall) kui toonitavatena (u 40 värvitooni). Kõik Tikkurila terrassiõlid sisaldavad UV-kiirguse vastaseid kaitseaineid. Tooted sobivad ka treppide, paadisildade, aedade, lillekastide jm õlitamiseks välistingimustes. Veepõhiste õlidega on meeldivam töötada, sest pind kuivab kiiremini, samuti on tööde lõppedes mugavam töövahendeid puhastada. Samas on Tikkurila valikus endiselt ka traditsioonilised lahustipõhised terrassiõlid oma tuntud headuses.

Tikkurila uuendas sellel aastal oma veepõhiste puiduõlide koostist, tootenimesid ja pakendeid. Uued biopõhised tooted imenduvad veelgi paremini puidu pinda, on keskkonnasõbralikud ja sisaldavad taastuvaid tooraineid. Seega tooted on sama vastupidavad, kaitsevad efektiivselt puitu, koormates vähem keskkonda ehk on nn „rohelisem“ valik.

Kuni 75% Valtti Plus toodete koostisest on biopõhistest toorainetest.

Biopõhine

Valmistoonitud puiduõlid terrassile ja mööblile

Uus terrassi- ja mööbliõli Valtti Plus Terrace Oil on erakordselt ilmastikukindel ja vastupidav UV-kiirgusele ja niiskusele. Pind kestab kaunis kuni 4 aastat! Puiduõli imendub eriti sügavale puidu pinda, ei kooru ning vähendab puidu pragunemist. Tootega on lihtne töötada, sest see tasandub hästi ja kuivab kiiresti. Valtti Plus Terrace Oil tootel on 75% orgaanilisest süsinikust asendatud biopõhiste toorainetega (vastavalt standardile ASTM D6866-18) mis tähendab, et 18% kogu toote koostisest on biopõhine ehk taimne. Saadaval on 3 populaarset valmistooni: must, hall ja pruun. Pruuni, halli ja musta valmistoonina on saadaval ka lahustipõhine puiduõli Valtti Kaluste- ja Terassiöljy.

Valmistoonid

 

 

 

 

 

Vetthülgav kiht
Terrassiõli moodustab pinnale vetthülgava kihi.
Valtti Plus Terrace Oil
Valtti Plus Terrace Oil
Valtti Kaluste- ja Terassiöljy
Valtti Kaluste- ja Terassiöljy

Toonitavad puiduõlid terrassile ja mööblile.

Klassikaliste valmistoonide asemel on võimalik valida meelepärane toon ka Tikkurila Valtti lasuuride ja puidõlide värvikaardilt. 48 kauni loodusega sobiva värvitooni hulgas on nii erinevaid pruune, halle kui ka näiteks rohelisi.

Uus veepõhine toonitav Valtti Plus Wood Oil puiduõli kaitseb puitu efektiivselt UV-kiirguse ja niiskuse eest ning muudab puidu pinna vett hülgavaks. Õli Imendub eriti sügavale puitu ja hoiab ära puidu lõhenemise. Tootel on 75% orgaanilisest süsinikust asendatud biopõhiste toorainetega (vastavalt standardile ASTM D6866-18) mis tähendab, et 18% kogu toote koostisest on biopõhine ehk taimne. Vaata rohkem tooteinfot siit.

Kui sa eelistad lahustipõhist toonitavat terrassiõli, siis vali Tikkurila Valtti Puuöljy. Puiduõli imendub hästi nii uude kui ka varem õlitatud laudpinda.

Vali endale meelepärane värvitoon 48 kauni värvitooni hulgast. Kontrolli veebis valitud tooni reaalsel näidisel ja värvikaardil ehituskaupluse värviosakonnas. Soovitame puiduõli alati toonida, et tagada puidupinna vastupidavus ilmastikutingimustele.

 

Vaata värvikaarti siit

Valtti Plus Wood Oil
Valtti Plus Wood Oil
Tikkurila Valtti Puuöljy
Valtti Puuöljy

Kaunis ja populaarne hall ning modernne must terrassiõli on klassikalise pruuni kõrval uudne valik.

Hall terrassiõli
Kaunis ja populaarne hall terrassiõli on saadaval valmistoonina.
Kaetud terrass
Meie kliimas on eriti praktiline, kui osa terrassist on kaitstud päikese ja tuule eest ning osa terrassi on avatud.
Must ja hall puiduõli
Must ja hall puiduõli on modernne ja moes!
Elutoa pikendus
Terrass võib olla elutoa pikendus ja sisustatud rohke mööbliga.
Istutamine terrassil
Suurel terrassil on tore koos pereliikmetega toimetada.
Naudi terrassil viibimist ka õhtuti küünlavalguses.

 

Põhjalik eeltöö, head töövahendid ja õiged töövõtted tagavad kauni terrassi pikaks ajaks.

 

Vaata terrassi ja mööbli õlitamise tööjuhendit siit

 

Rohkem infot Anza terrassitoodete kohta leiad siit

Anza terrassitooted
Anza terrassitooted

 

Vaata õppevideodest, kuidas puhastada ja õlitada terrassi ning aiamööblit

 

Küsi lisa õlitamise või värvimise kohta tasuta Värviliini infotelefonilt 12011.

Rõdu
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et