Metalse tooni lisamine lastetoa klassikalisele kummutile

Metalse tooni lisamine lastetoa klassikalisele kummutile

Local Artisani blogija Sanna värvis Lundia klassikalise kummuti üle Tikkurila Taika Helmiäismaali pärlmuttervärviga. Lisa ka lastetoa mööblile sära ning läiget!

Sanna värvis oma lastetoas kummuti Taika Helmiäismaali pärlmuttervärviga. Ta leidis 2021 Hydra värvitooni Taika värvikaardist, mis sisaldab hõbedal põhinevaid õrnasid pärlmutter toone ja ka kuldse säraga sooje toone.

Lastetoas värvides on oluline pidada silmas, et värvist ei eraldu kahjulikke komponente ka pikaajalisel kasutamisel. Meie veepõhised värvid nagu Taika Helmiäismaali on lõhnavabad ja ohutud kasutada. Värvipritsmed saab pinnad veega lihtsalt puhtaks pühkida.

KIDS ROOM DRESSER IN TAIKA PAINT
PAINTING THE DRESSER
KIDS ROOM DRESSER
DRESSER BEFORE
Kummut enne
DRESSER AFTER
Kummut pärast
Idee teoks tegemine

Sanna restaureeris selle vana kummuti ühe päevaga Taika Helmiäismaali pärlmuttervärvi kasutades.

sand the dresser
PUHASTA JA LIHVI

1. Puhasta mööbel Tikkurila Maalipesu puhastusvahendiga ja lase sellel ära kuivada. Järgi kindlasti puhastusvahendi pakendil antud juhiseid.

2. Lihvi vana lakikiht matiks ja eemalda siis tolm tolmulapiga.

3. Paranda augud Spakkeli Puukitti spetsiaalkitiga. Pärast puukiti kuivamist lihvi töödeldud pind kergelt üle.

 

use masking tape
KAITSE

4. Kata enne värvimist paberiga kõik need pinnad, mida ei kavatse värvida.

painting the dresser
VÄRVI

5. Kata pind üks või kaks korda 2021 Hydra tooni Taika Helmiäismaali pärlmuttervärviga. Kasuta pintslit või mööbli värvimise rulli. Taika on puutekuiv juba tunni pärast ja täiendava kihi saab kanda pinnale 6-8 tunni pärast. Puhasta töövahendid vee ja seebiga või kasuta Tikkurila Pensselipesu tööriistade puhastamise vahendit. Järgi kindlasti toote pakendil antud juhiseid.

Local artisan blogger

Idee teostaja: Local Artisan

Porvoos tegutsev mööblirestauraator ja puusepp Sanna Laurila peab Local Artisani blogi. Ta kirjutab blogis uute asjade õppimisest, armastusest vanade asjade vastu ning käsitsi tegemisest ja tööst.

Loe blogist Sanna mõtteid selle projekti kohta>>

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et