roheline sein tooliga

Loo stiilne ilme rohelise värvitooni Nephrite ja metalliktoonide abil

Viena K blogija Viena andis oma elutoale täiesti uue ilme seinte ja mõne lemmikasja värvimisega. Elutoa seinad värviti hallikasrohelise Nephrite tooniga. Talle armsad potid ja lambijalg värviti vaskse värviga.
Värvitud sein on värvinäidisega täpselt sama värvi

Viena leidis rohelise tooni N494 Nephrite Tikkurila Tunneta Värvi värvikaardilt ja Color Now 2017 värvikollektsioonist. Seintele valiti täismatt sisevärv Harmony, sest see värv annab elegantse sametmati pinna ning silub kõik pinna väikesed ebatasasused.

Kui valid Tikkurila sisevärvi ja toonid selle Tunneta Värvi värvikaardilt valitud tooni, siis võid olla kindel, et valitud toon näeb sinu kodus välja täpselt samasugune nagu värvinäidisel – iga valguse juures.

Vihreä seinä jonka edessä penkki
vihreä seinä jonka edessä kasvi

Lisa elutoale metalset läiget

Tulemuse viimistlemiseks värvis Viena mõned potid ja lambijala Taika Helmiäismaali vase- ja kullatooni pärlmuttervärviga. Tikkurila Taika värvikaardil on hõbedasel põhjal kergelt helkivaid toone ning kuldse läikega sooje toone.

lampunjalka maalattu taika maalilla
taika maalia ja sivellin
Seinä ennen maalausta
Enne värvimist
Vihreä seinä jossa kukkia edessä
Peale värvimist
Seinän pesu ennen maalausta

Seina värvimine

1. PUHASTA

Pühi seina pind puhtaks. Kui sein on selgelt must, puhasta seda Tikkurila Maalipesu puhastusvahendi abil, järgides sildile märgitud juhiseid. Lase kuivada.

Enne värvimist pane põranda kaitseks maha kiht paberit. Kata liistud ja pistikupesad kleeplindiga. Kui seinapinda tuli siluda või kui eelmine värvikiht on tume, kanna esiteks seinale kiht Varma kruntvärvi. Vali selline Varma kruntvärvi toon, mis sarnaneb uue kattevärvi toonile.

Seinän maalaaminen
2. VÄRVIMINE

Sega Harmony sisevärvi ja kanna rulli abil kaks värvikihti seinale. Pikendusvarre abil on lihtsam värvida. Harmony värvi saab üle värvida 1–2 tunni pärast ja nii saad seina vaid mõne tunniga värvitud.

esineiden maalaaminen taika maalilla

Esemete värvimine Taika värviga

Puhasta esemed, mida plaanid värvida. Värvi 1–2 kihis pärlmuttervärviga Taika Helmiäismaali.

Viena k blogi

IDEE TEOSTAJA: Viena K

Viena K on blogija ja ilukummardaja, kes pildistab ja kirjutab stiilist, sisekujundusest, toidust ja elust.

Loe Viena mõtteid selle projekti kohta blogist >>

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et